Kęstutis UAB Sprendimų gausa Tikri elektrikai

Turime sukaupę didelę ilgametę darbų patirtį. Esame ne tik praktinių, bet ir teorinių žinių specialistai. Dirbame tiek su fiziniais tiek ir su juridiniais asmenimis. Sudarome el. ūkio priežiūros sutartis. Mes žinome ką darome.

Atliekami darbai

Elektros darbai, signalizacija

Buitinės technikos pajungimas Elektros gedimų nustatymas ir šalinimas Elektros, kompiuterinių, televizinių kabelių išvedžiojimas Įvadinių kabelių tiesimas Įvado pridavimas Lauko elektros instaliacija Namo/buto elektros instaliacija Rozečių, jungiklių, šviestuvų montavimas Varžų matavimas Žaibosaugos ir įžeminimo įrengimas Signalizacijos įrengimas, remontas

Santechnikos darbai, inžineriniai tinklai

Buitinės technikos montavimas


Atliktų darbų galerija

Nuotraukų galerijoje matome tik nedidelę atliktų darbų apimtį. dirbome Vokietijoje, Danijoje, Norvegijoje.

Darbo įrankių nuotraukos

Nuotraukų nėra

Sertifikatai

su šiais atestatais mes galime vykdyti bet kokius el. darbus iki 1000V. Jums nereiks abejoti ar mes galime ar mokame ir ar iš vis galime dirbti veikiančiuose el. įrenginuose.

Klientų atsiliepimai


Greitai, profesionaliai ir kulturingai atliko naujos statybos buto elektros laidu, jungikliu, rozeciu ir sviestuvu montavimo darbus.

Patare kaip bei padejo ispresti seno buto elektros sistemos pakeitimo darbus. Darbus atliko koky biskai, svariai, sutartu laiku. Rekomenduoju!

labai noriu palikti puikų atsiliepimą apie Jūsų meistrą Kęstą. Labai greitai sutvarkė elektros gedimą, kurio kiti meistrai net nerado. Akivaizdu, kad puikiai išmano savo darbą, maloniai bendrauja, grąžino mūsų elektros netekusį butą į gyvenimą, kai jau manėme, kad teks keist visą elektros instaliaciją. Labai rekomenduoju.